Precision Stampings, 1971 yılında i Yeni Delhi'den 20 km uzaklıktaki endüstriyel kasabası Faridabad'da kuruldu. Yıllık cirosu 2 milyar, kapasitesi 25000 ton (net ton) olan ünite, bir dizi dönen makine için geniş bir yelpazede damgalama ve laminasyon yapıyor. Damgalama ve laminasyon üretiminde tüm tutsak araç gereksinimlerini karşılayan karmaşık bir alet odası, birimin en büyük gücünü oluşturmaktadır. 1000'den fazla kalifiye işgücü ve mühendis tarafından yönetilen şirket, üretim ve pazarlamada yüksek profesyonellik derecesine sahiptir.

 

Ana şirket Gupta Machine Tools Ltd, 60'lı yılların başında Precision Tools & Instruments, Calcuttaa imalat ölçerleri, dişli kesme aletleri, direksiyon solucanları vs. ile temel olarak gelişmiş bir takım odası ve işleme merkezi olan öncü bir girişimdi. Daha sonra Precision Stampings olarak faaliyet gösterdi.

Gupta Machine Tools Ltd, ayrıca, bir Malezya firmasına mastar, alet, damgalama ve laminasyon imalatı konusunda teknik bilgi verdi.

 

Şirket, 2004 yılında, Sanaswadi'de (Pune) laminasyon üretimi için yeni bir Greenfield projesi oluşturdu (Hassas Damgalama Ünitesi 3). Şirket ayrıca Goa Precision Stampings (P) ltd adıyla bir kardeş birimine de sahiptir. Fan uygulaması için yara statorları ve rotorları üreten Goa'da. 2007 - 2008'de şirket, şimdi tamamen faal olan ihracat için yeni fabrikaya yatırım yapmıştır.

 

2009'da şirket Precision Shaft Pvt adıyla yeni bir Shaft imalat şirketi kurdu. Ltd Bu yeni kurumsal Hindistan'da motor imalat sanayi yanı sıra yurtdışı müşterileri desteklemek için kurulum olmuştur.

 

2011 yılında Prestamp Europa GmbH, Almanya'nın Stuttgart kentinde hizmete girdi. Burası Avrupa için pazarlama ofisimiz. Avrupa'daki 35'den fazla müşteriyi desteklemektedir.

PRECISION - Rotor ve Stator Paketleri

Daha Fazla Bilgi İçin
Firma Websitesi İçin

Ürünler

UYGUN SEKTÖRLER

  • Elektrik Motoru

  • Alternatör Üretimi

  • Asansör

  • Dalgıç Pompa

  • Jeneratör

  • Kompresör

  • Beyaz Eşya